www.CFIDS-HELP.org
English Česky
O nás
Výzkum
Diagnostika
Veřejnost
Odborníci
1. KONGRES
Reference
Kontakt
Diskuse

... diagnostika


Únava (Fatigue - F), chronická únava (Chronic Fatigue - CF), chronický únavový syndrom (Chronic Fatigue Syndrome – CFS), chronický únavový a imunitně dysfunkční syndrom (Chronic Fatigue and Immune Dysfunction Syndrome – CFIDS) ve své podstatě vypovídají o fyzikálním stavu vnitřního prostředí organizmu, který se projevuje nedostatkem energie v podobě síly schopné vykonávat práci v určitém časovém rozpětí.

Příčiny lze hledat ve vnějším a vnitřním prostředí člověka, které souvisí se sníženou dynamikou fyzického (tělo), psychického (emoce) a duchovního (mysl) energetického systému člověka. Únava je běžnou fyziologickou reakcí organizmu na stres, fyzickou zátěž i psychickou bolest. Chrání organizmus před totálním zhroucením. V případě, že se po odpočinku nedostavuje pocit síly a vitality, je někde chyba. V tom případě je návštěva odborníka jednou z možností, jak analyzovat stav, ve kterém se člověk nachází a hledat cestu nápravy. Měří se 40 energeticky aktivních bodů. Jejich hodnoty jsou zaznamenány a vyhodnoceny pomocí software EDA.

Diagnostický výstup:
Stanovení základní přechodové energetické fáze měřené osoby (pacient, sportovec, pracující, děti, studenti, senioři) - hyperaktivita, hypoaktivita, chaos, harmonie v tabulkovém a grafickém zobrazení. Celková doba nutná pro diagnostiku je 1 hod., z toho vlastní měření EDA trvá od 2 minut do 5 minut, v případě potřeby se měření opakuje až 4 x.


Designed by Milan Průcha, e-mail: info@milanprucha.cz