www.CFIDS-HELP.org
English Česky
O nás
Výzkum
Diagnostika
Veřejnost
Odborníci
1. KONGRES
Reference
Kontakt
Diskuse

... veřejnost


Internetové stránky cfids-help.org jsou určeny zejména těm lidem, kteří se marně snaží upozornit na únavu, kterou pociťují a přitom stávající laboratorní rozbory na bázi chemických analýz jsou v normě. V případě Vašeho vážného zájmu o stanovení aktuálního přechodového energetického stavu, můžete kontaktovat některého z našich specialistů. Těšíme se na Vás.


ÚNAVA a MY
Každý z nás zná pocit únavy, kdy po celodenní práci cítí tělesnou nebo psychickou únavu a touží po klidu a odpočinku, které přináší znovunabytí sil, energii, radost, chuť do další práce i do života. Problematikou únavy se zabývá řada předních lékařských i výzkumných pracovišť, které detailně analyzují druhy únavy. V České republice je to např. ...
Pro zobrazení celého článku klikni zde.

SYNDROM VYHOŘENÍ
Na začátku tohoto příběhu byl mladý pár. On – vysokoškolsky vzdělaný muž V. R., pracovitý zemědělský inženýr, plný energie a elánu do života. Po dvouleté známosti ukončil vztah se svojí dívkou a navázal známost s přítelkyní svého kamaráda.
Pro zobrazení celého článku klikni zde.

SLOVO jako JED i LÉK
Mnoho žen i mužů v produktivním věku znají únavu, kdy po předchozím kolotoči v zaměstnání a v domácnosti jim již nezbývá čas, chuť a ani síla na aktivní odpočinek. Nedostatek času, málo pohybu, nedostatek spánku a zúžený okruh zájmů vedou k pomalému narůstání často potlačovaného stresu. Dobrá vůle, snaha všechno zvládnout a pozitivní přístup pomáhají eliminovat narůstající psychické napětí. Vše lze zvládnou. Cenou je nárůst zvýšeného psychického a fyzického vypětí. Aktivita trvá. Rezervy fyzických sil se snižují.
Pro zobrazení celého článku klikni zde.

ÚNAVA a FYZIKA PROSTŘEDÍ
Tento příběh se týká ženy X. Y., VŠ, která měla vysoce prestižní a dobře placené místo v Praze. Přestože její...
Pro zobrazení celého článku klikni zde.


Designed by Milan Průcha, e-mail: info@milanprucha.cz